resmin alt tagı

Fidan Dikme Etkinliği- Eskişehir

333 Views

 • Start : 2016/04/02 10:00
 • End : 2016/04/02 15:00

Herkes İçin Havacılık Derneği olarak sosyal sorumluluk projelerimizden bir tanesi olan Fidan Dikme Etkinliği’ni 2 Nisan 2016’da gerçekleştirdik.

Eskişehir Orman Müdürlüğü’nün katkılarıyla yapmış olduğumuz etkinliğe ”Bir dikili ağacı olmalı herkesin; yaşamak ve yaşatmak için” sloganıyla çıktık. Herkes İçin Havacılık Derneği olarak havacılık faaliyetlerinin yanında sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veriyor ve insanlarımızda farkındalık yaratmak için bazı etkinlikler düzenliyoruz. Bunlardan bir tanesi de Fidan Dikme Etkinliği idi.

Üyelerimizin ve Alp Havacılık’tan misafirlerimizin de katılımıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde 5 sıra fidan diktik. Bu etkinliği geleneksel hale getirip her sene düzenli olarak yapmak istiyor ve tüketen toplumumuzun geleceğimize yatırım yapması için elimizden geleni yapıyoruz.

Kısa zamanda büyük işler başaran ve bir marka değeri haline gelen Herkes İçin Havacılık Derneği’nin yönetimi üniversite öğrencileri tarafından yapılmakta ve bu anlamda havacılıkta ilk olmanın gururunu yaşamaktadır.

resmin alt tagı

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

   

  İletişim

  Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
  Pendik/ İstanbul

  info@herkesicinhavacilik.com