resmin alt tagı

Stant Haftası-Konya / Necmettin Erbakan Üniversitesi

Necmettin Erbakan Üniversitesi’ndeydik ! Her yıl düzenlediğimiz “Stant Haftası” etkinliğimizde bu seferki durağımız “Necmettin Erbakan Üniversitesi” oldu. “İnanırsan, başarırsın” amacıyla çıktığımız bu yolda havacılık tutkunları ile bu amacı gerçekleştirebilmek için bir araya geldik.  6 Mart tarihinde Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde eğitim alan öğrencilerle; derneğimizi tanıttığımız, havacılık adına tutkumuzu paylaştığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Kayseri / Erciyes Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi’ndeydik ! Temsilciliklerimiz ile birlikte her yıl düzenlediğimiz “Stant Haftası” etkinliğimizde bu yıl Erciyes Üniversitesi’nde buluştuk. 6 Mart tarihinde Erciyes Üniversitesi’nde eğitim alan öğrenci ve öğretim üyesi olan havacılık tutkunlarımızla bir araya geldik. Derneğimizi tanıttığımız, yeni üyelerimizle tanıştığımız, misyonumuzda yer alan havacılık kültürünü yayma amacını gerçekleştirdiğimiz bir etkinlik oldu.  

Stant Haftası-Ankara / Türk Hava Kurumu Üniversitesi

Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nde Buluştuk! Her yıl düzenlediğimiz “Stant Haftası” etkinliğimizde 6 Mart tarihinde Türk Hava Kurumu Üniversitesi’ndeydik. Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nde eğitim alan havacılık tutkunu öğrencilerle ve öğretim üyeleriyle bir araya geldik. Misyonumuzdan ve derneğimize adını veren “Herkes İçin Havacılık” fikrinden yola çıkarak; derneğimizi tanıttığımız, havacılığa olan tutkuların paylaşıldığı bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-İstanbul / Marmara Üniversitesi

Marmara Üniversitesi’ndeydik ! Her yıl düzenlediğimiz “Stant Haftası” etkinliğimizde bu sefer ki durağımız “Marmara Üniversitesi” oldu. “İnanırsan, başarırsın” amacıyla çıktığımız bu yolda  havacılık tutkunları ile bu amacı gerçekleştirebilmek için bir araya geldik.  5 Mart tarihinde Marmara Üniversitesi’nde eğitim alan öğrencilerle; derneğimizi tanıttığımız, havacılık adına tutkumuzu paylaştığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Eskişehir / Eskişehir Teknik Üniversitesi

Eskişehir Teknik Üniversitesi’ndeydik ! Temsilciliklerimiz ile birlikte her yıl düzenlediğimiz “Stant Haftası” etkinliğimizde bu yıl Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde buluştuk. 6 Mart tarihinde Eskişehir Teknik Üniversitesi Porsuk Meslek Yüksekokulu’nda eğitim alan öğrenci ve öğretim üyesi olan havacılık tutkunlarımızla bir araya geldik. Derneğimizi tanıttığımız, yeni üyelerimizle tanıştığımız, misyonumuzda yer alan havacılık kültürünü yayma amacını gerçekleştirdiğimiz bir etkinlik […]

Stant Haftası-Eskişehir / Eskişehir Teknik Üniversitesi

Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde Buluştuk! Her yıl düzenlediğimiz “Stant Haftası” etkinliğimizde 5 Mart tarihinde Eskişehir Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’ndeydik. Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde eğitim alan havacılık tutkunu öğrencilerle ve öğretim üyeleriyle bir araya geldik. Misyonumuzdan ve derneğimize adını veren “Herkes İçin Havacılık” fikrinden yola çıkarak; derneğimizi tanıttığımız, havacılığa olan tutkuların paylaşıldığı bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Eskişehir / Eskişehir Teknik Üniversitesi

Eskişehir Teknik Üniversitesi’ndeydik ! Her yıl düzenlediğimiz “Stant Haftası” etkinliğimizde bu seferki durağımız “Eskişehir Teknik Üniversitesi” oldu. “İnanırsan, başarırsın” amacıyla çıktığımız bu yolda  havacılık tutkunları ile bu amacı gerçekleştirebilmek için bir araya geldik.  4 Mart tarihinde Eskişehir Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda eğitim alan öğrencilerle; derneğimizi tanıttığımız, havacılık adına tutkumuzu paylaştığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-İstanbul / İstanbul Aydın Üniversitesi

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene İstanbul Aydın Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 25 Ekim tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesi’nde havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Konya / Konya Karatay Üniversitesi

Konya Karatay Üniversitesi’nde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene Konya Karatay Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 3 Kasım tarihinde Konya Karatay Üniversitesi’nde havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Konya / Necmettin Erbakan Üniversitesi

Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 25 Ekim tarihinde Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Samsun / Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 1 Kasım tarihinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Ankara / Türk Hava Kurumu Üniversitesi

Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 2 Kasım tarihinde Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nde havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir etkinlik […]

resmin alt tagı

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

     

    İletişim

    Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
    Pendik/ İstanbul

    info@herkesicinhavacilik.com