resmin alt tagı

Stant Haftası-İstanbul / İstanbul Aydın Üniversitesi

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene İstanbul Aydın Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 25 Ekim tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesi’nde havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Konya / Konya Karatay Üniversitesi

Konya Karatay Üniversitesi’nde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene Konya Karatay Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 3 Kasım tarihinde Konya Karatay Üniversitesi’nde havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Konya / Necmettin Erbakan Üniversitesi

Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 25 Ekim tarihinde Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Samsun / Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 1 Kasım tarihinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Ankara / Türk Hava Kurumu Üniversitesi

Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 2 Kasım tarihinde Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nde havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir etkinlik […]

Stant Haftası-Kocaeli / Kocaeli Üniversitesi

Kocaeli Üniversitesi’nde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene Kocaeli Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 1 ve 2 Kasım tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi’nde havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Kayseri / Erciyes Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi’nde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene Erciyes Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 26 Ekim tarihinde Erciyes Üniversitesi’nde  havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir etkinlik gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Eskişehir / Eskişehir Teknik Üniversitesi

Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 27 Ekim, 1 ve 3 Kasım tarihlerinde Eskişehir Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu, Porsuk Meslek Yüksekokulu, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’nde  havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim […]

Stant Haftası-Eskişehir / Anadolu Üniversitesi

2022/10/18 08:00

Anadolu Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene Anadolu Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 18 Ekim tarihinde Anadolu Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda eğitim alan öğrencilerle ve öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir gün gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Samsun / Samsun Üniversitesi

2022/10/25 08:00

Samsun Üniversitesi Ballıca Kampüsünde Stantta Buluştuk! Temsilciliklerimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Stant Haftası” etkinliğimizi bu sene Samsun Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. 25 Ekim tarihinde Samsun Üniversitesi Ballıca Kampüsünde havacılık alanında eğitim alan öğrencilerle ve havacılık alanında eğitim veren öğretim üyeleri ile bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir gün […]

Stant Haftası-Eskişehir / Eskişehir Teknik Üniversitesi

2021/12/16 09:00

Eskişehir Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’nde Stantta Buluştuk! 16 Aralık tarihinde Eskişehir Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’nde havacılık okuyan öğrencilerle bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir gün gerçekleştirdik.

Stant Haftası-Eskişehir / Anadolu Üniversitesi

2021/12/21 09:00

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda Stantta Buluştuk! 21 Aralık tarihinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda hazırlık okuyan öğrencilerle bir araya geldik! Havacılık adına konuştuğumuz, tutkumuzu paylaştığımız, derneğimizi tanıttığımız bir gün gerçekleştirdik.

resmin alt tagı

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

     

    İletişim

    Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
    Pendik/ İstanbul

    info@herkesicinhavacilik.com