resmin alt tagı

Ziyaretler – Güneydoğu Havacılık Uçuş Okulu

2021/01/29 13:00

Güneydoğu Havacılık Uçuş Okulu yetkilileri ile derneğimizi tanıtarak çeşitli iş birliklerini konuştuğumuz verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Misafirperverlikleri için Güneydoğu Havacılık Uçuş Okulu Genel Müdürü Dilek Hanım’a ve Kurucusu Hasan Bey’e  teşekkür ediyoruz.

Ziyaretler – Umut Kibrit

2020/12/10 12:00

Sunexpress’de Dispatcher olan Umut Kibrit ile bir araya gelerek derneğimizin faaliyetleri hakkında konuştuk. Derneğimizi tanıttığımız ve anlattığımız görüşmemizde, kendisi Onursal Üyemiz oldu. Kendilerine keyifli sohbeti ve derneğimize karşı göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Güzel projeler ve fırsatlar ile çok yakında karşınızda olacağız.

Ziyaretler – ISG Görüşmesi

2020/09/30 11:00

Sabiha Gökçen Havalimanı Terminal İşletmesi ISG Kurumsal İletişim Müdürü Canan Soysal ile toplantımızı gerçekleştirdik. ISG ile birlikte yapabileceğimiz faaliyetleri değerlendirerek ilerleyen süreçteki etkinliklerin adımını attık. İş birliklerimiz ilerleyen günlerde ivmesini arttırarak devam edecek, takipte kalın. Canan Bey’e samimi sohbetleri için teşekkür ederiz.

Ziyaretler – Antalya Aksu Uçak Bakım Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2020/09/21 13:00

Aksu Uçak Bakım Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Haldun Çevik ile görüşmemizi gerçekleştirdik. Derneğimizin faaliyetlerini anlattığımız görüşmemizde, genç arkadaşlarımıza havacılığı tanıtmak ve sevdirmek adına “Liselere Seminer” etkinliğimiz için anlaşmamızı sağladık. Aynı zamanda “Herkes İçin Havacılık Kitabı”mızın tanıtımını gerçekleştirerek, satış noktasında da görüşmelerimiz sağlandı. İlgi ve alakaları için Haldun Bey’e teşekkür ediyoruz.

Ziyaretler – Data Koleji

2020/09/18 11:00

Data Koleji Bağlıca Kampüsü Müdürü Nail Aytar ile görüşmemizi gerçekleştirdik. Görüşmemizde, havacılık ve uzaya meraklı olan Nail Aytar ile özellikle havacılık camiasındaki STK’lerin önemini vurguladık. Derneğimizin faaliyetlerini anlattığımız görüşmemizde, genç arkadaşlarımıza havacılığı tanıtmak ve sevdirmek adına “Liselere Seminer” etkinliğimiz için anlaşmamızı sağladık. Aynı zamanda “Herkes İçin Havacılık Kitabı”mızın tanıtımını gerçekleştirerek, satış noktasında da görüşmelerimiz sağlandı. […]

Ziyaretler – HEAŞ Genel Merkez Görüşmesi

2020/09/09 11:00

HEAŞ Kurumsal İletişim Sorumlusu Kader Bektaş ile toplantımızı gerçekleştirdik. Faaliyetlerimizi yakından takip ettiklerini dile getiren Kader Bektaş, ortak projeler noktasında HEAŞ olarak desteklerini esirgemeyeceğini belirtti. HEAŞ ile birlikte Teknik Gezi ve YouTube kanalımıza özel projelerimizle havacılık dünyasına ivme kazandırmaya ve gençleri bilinçlendirmeye devam edeceğiz. Tüm destekleri ve güzel sohbetleri için Kader Hanım’a ve HEAŞ Ailesi’ne […]

Ziyaretler – Kocaeli Kokpit Koleji

2020/09/02 12:00

Kokpit Koleji Kurucusu Uğur Bey ve Müdür Yardımcısı Emirhan Bey ile görüşmemizi gerçekleştirdik. Derneğimizin faaliyetlerini anlattığımız görüşmemizde, genç arkadaşlarımıza havacılığı tanıtmak ve sevdirmek adına “Liselere Seminer” etkinliğimiz için anlaşmamızı sağladık. Aynı zamanda “Herkes İçin Havacılık Kitabı”mızın tanıtımını gerçekleştirerek, satış noktasında da görüşmelerimiz sağlandı. İlgi ve alakaları için Uğur ve Emirhan Bey’e teşekkür ediyoruz.  

Ziyaretler – Ankara Genç Kanatlar Havacılık Lisesi

2020/09/02 11:00

Genç Kanatlar Havacılık Lisesi Müdürü Göksel Tanrıkulu ile görüşmemizi gerçekleştirdik. Derneğimizin faaliyetlerini anlattığımız görüşmemizde, genç arkadaşlarımıza havacılığı tanıtmak ve sevdirmek adına “Liselere Seminer” etkinliğimiz için anlaşmamızı sağladık. Aynı zamanda “Herkes İçin Havacılık” kitabımızın tanıtımını gerçekleştirerek, satış noktasında da görüşmelerimiz sağlandı. İlgi ve alakaları için Genç Kanatlar Havacılık Lisesine ve Göksel Bey’e teşekkür ediyoruz.

Ziyaretler – Eğitim-Bir-Sen Görüşmesi

2020/08/21 10:00

Eğitim-Bir-Sen Genel Müdür Yardımcısı Mithat Sevin ile toplantımızı gerçekleştirdik. Derneğimizin kuruluş aşamasından itibaren desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Mithat Bey’e derneğimiz hakkındaki güncel son durumları aktardık. Faaliyetlerimizi yakından takip ettiklerini dile getiren Eğitim-Bir-Sen , bizlere her türlü imkanı profesyonel bakımdan sağlayacağını dile getirdi. Özellikle 5 yıldır tüm temsilciliklerimizde gerçekleşen İlkokullara Ziyaret ve Liselere Seminer etkinliklerinde Milli […]

Ziyaretler – TUSAŞ Görüşmesi

2020/08/20 14:00

Hizmet ve Ürün Sponsorumuz TUSAŞ’ın Kurumsal İletişim Departmanı ile sponsorluğu farklı boyutlara taşımak üzerine samimi bir sohbet gerçekleştirdik. – TUSAŞ ile birlikte yapabileceğimiz faaliyetleri değerlendirerek ilerleyen süreçteki etkinliklerin adımını attık. – İş birliklerimiz ilerleyen günlerde ivmesini arttırarak devam edecek. – Türkiye’nin havacılıkta yerli uçak üreten markası TUSAŞ Ailesi’ne samimi sohbetleri için teşekkür ederiz.

Ziyaretler – Ankara Milletvekili Görüşmesi

2020/08/20 12:00

Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ile bir araya gelerek derneğimizin faaliyetleri hakkında konuştuk. Havacılık ve uzaya meraklı olan Zeynep Yıldız’a, havacılık camiasındaki STK’lerin önemini vurgulayarak mecliste sesimiz olması için önayak olduk. Havacılık üniversitelerinin altyapı eksiklikleri hakkındaki görüşlerimizi dile getirdik. Güzel sohbeti ve destekleri için Zeynep Yıldız’a teşekkür ederiz. Gelişmeler için takipte kalmaya devam edin.

resmin alt tagı

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

     

    İletişim

    Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
    Pendik/ İstanbul

    info@herkesicinhavacilik.com