resmin alt tagı

İLKOKULLARA ZİYARET – SAMSUN / KURUPELİT AÇI İLKOKULU

96 Views

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3500+ üyesi ve 7 temsilciliği ile yılda 300.000+ insanla etkileşim kurarak yönetilen Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Amacımız “Herkes İçin Havacılık“ fikrinden yola çıkarak, ulusal ve uluslararası alanda herkese havacılığı sevdirmek ve havacılık kültürünü yaymaktır. Bu bağlamda; havacılığa gönül vermiş bireyler olarak, havacılık kültürünün yayılması ve havacılık bilincinin oluşması için çalışmalar yürütmekteyiz.

Etkinlik kapsamında Samsun Temsilciliğimiz Kurupelit Açı İlkokulu’nda öğrenci arkadaşlarımızla buluştu.

Herkes İçin Havacılık Derneği, 5 temsilcilik ve 27 okulda gerçekleştirdiği ilkokullara ziyaret etkinliğiyle 2.500 öğrenciye ulaştı.
Öğrenciler, havacılıkla ilgili temel kavramları öğrenerek, uçakların çalışma prensiplerini keşfettiler ve havacılık kariyerine yönelik ilham alarak motivasyon kazandılar.

Herkes İçin Havacılık Derneği, gençlerin havacılık sektörüne ilgilerini artırmak ve gelecekteki havacılık profesyonellerini desteklemek için çalışmalarına devam ediyor.

 

resmin alt tagı

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

     

    İletişim

    Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
    Pendik/ İstanbul

    info@herkesicinhavacilik.com