resmin alt tagı

Merkür Havacılık, Türkiye(İstanbul) merkezli havayolu temsilcisi, kargo taşıyıcısı, uçak kiralama ve turizm acentasıdır.
Birçok ülkeden 70’in üzerinde havayoluna Türkiye’de hizmet vermektedir. Sadece onların temsilciliğini değil, ayrıca onların daha hızlı büyüyebilmeleri için GSA’sını yapmaktadır.
Sivil havacılık mezunu CEO’suyla ve her alanda profesyonel bir ekiple çalışmakla birlikte, hava kargo taşımacılığı, yolcu taşımacılığı, business jet kiralama ve ambulans uçuşlarında da oldukça uzmandırlar.
Ayda ortalama 25 sefer charter uçuşları bulunmakta ve bu uçuşlara, uçuş süresince full hizmet vermektedirler.
İstanbul, Sabiha Gökçen, Antalya, Ankara, Van, Hatay, Adana, Trabzon, Çorlu/Tekirdağ havalimanlarında gözlem ve yönetim sertifikaları mevcut olup ayrıca tüm havalimanları için temsilcilik hizmetleri verebilmektedirler.
Ayrıca Merkür Havacılık, IATA üyesi seyahat acentası ve kargo acentası olup müşterilerinin bu alanda daha iyi seviyeye gelmesi konusunda yardımcı olmaktadır.

resmin alt tagı

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

     

    İletişim

    Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
    Pendik/ İstanbul

    info@herkesicinhavacilik.com