Osman Atilla Altıntaş

İl Yönetimi

19 Ocak 1997 tarihinde Eskişehir ilinde dünyaya geldi. İlköğretimini ve ortaöğretimini Eskişehir Adalet İlköğretim Okulunda tamamladı. Eğitim süreci boyunca satranç ile ilgilendi.

Lise eğitimini Eskişehir Muzaffer Çil Anadolu Lisesinde tamamladı. Lise hayatı boyunca özellikle tenis olmak üzere birçok spor ile ilgilendi.

2015 yılında Anadolu Üniversitesi Hava Trafik Kontrol bölümünü özel yetenek sınavlarını geçerek kazandı. Hazırlık yılından bu yana aynı zamanda AKUT Arama ve Kurtarma Derneği gönüllüsü olarak birçok kolunda ve operasyonlarında aktif görev aldı.

4. Sınıfta Türk Hava Yolları Anadolujet Ankara Ofisinde yarı zamanlı memur olarak öğrenimi devam ederken işe girdi. 2020 yılında pandemi sürecinde mezun olmuş ve aynı zamanda Herkes için Havacılık Derneğine katılmıştır.

2021 yılında Eskişehir Teknik Üniversitesi Hava Trafik Kontrol Anabilim dalında yüksek lisansa başlamıştır.

Şu an İstanbul Turkish Cargo Apron Yönetimi Müdürlüğünde yarı zamanlı çalışmakta ve yüksek lisans yapmaktadır.

2020 yılının Eylül ayında Herkes İçin Havacılık Derneğine üye olmuştur.

2020 yılının Eylül ayında Eskişehir Temsilciliği'nde görev almak için Aktif Ekip alımlarına başvurmuş, mülakatları başarıyla tamamlamış ve görevine başlamıştır. Kısa bir süre sonra Eskişehir Temsilciliği'nin Eğitim Birimi Sorumlusu olmuştur.

2021 yılının Ocak ayında İstanbul Temsilciği'nde Eğitim Birimi Sorumlusu olmuştur ve hâlihazırda devam etmektedir.

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

   

  İletişim

  Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
  Pendik/ İstanbul

  0 538 062 81 90

  info@herkesicinhavacilik.com