Nida Sucu

İl Yönetimi

02 Aralık 2000 tarihinde İstanbul/Silivri’de dünyaya geldi. İlköğretim ve ortaokul eğitimini İstanbul’da Ensar Kolejinde tamamladı. Ortaokulda birçok takım ve bireysel sporla ilgilenip çeşitli dallarda madalyalar kazandı. Tiyatro ve gitar eğitimleri alıp okul sahnesinde sergiledi. Lise eğitimini Adnan Menderes Anadolu Lisesinde tamamladı.

2019 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi / Uçak Mühendisliği bölümünde üniversite eğitimine başlamıştır. Türkiye Teknoloji Takımı’nda Eğitmen-Mentor bursiyeridir.

Çeşitli projelerde görev almaktadır. Bunların iki tanesinin ise takım danışmanlığını yürütmektedir. İHA-1 pilot ehliyetine sahip olup görev aldığı bir projede takım pilotluğu yapmaktadır. Seher Yıldızı’nda blog yazarı olarak görev almaktadır. Şu an üniversite 2. sınıf olarak öğrenimine devam etmektedir.

2019 yılının eylül ayında Herkes İçin Havacılık Derneğine üye olmuştur ve Aktif Ekip alımlarının tüm aşamalarını başarıyla tamamlayarak İstanbul Temsilciliği’nde Aktif Ekip çalışanı olmuştur.

2020 yılının Kasım ayında İdari ve Mali İşler birim çalışanı olmuştur.

2021 yılının Mart ayında İstanbul ilinin İdari ve Mali İşler Birim Temsilcisi olmuştur.

Aynı zamanda derneğin Mülakat Ekibi’ nde görev almaktadır. İstanbul Temsilciliği’nde gerçekleştirilen etkinliklerde görev almıştır ve hâlihazırda görev almaya devam etmektedir.

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

   

  İletişim

  Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
  Pendik/ İstanbul

  0 538 062 81 90

  info@herkesicinhavacilik.com