resmin alt tagı

Sena Azade Eser

Mali İşlemler Direktörü

28 Nisan 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul eğitimini ALKEV’de tamamlarken fotoğrafçılık kulübüyle birlikte aldığı eğitimle çektiği fotoğraflar sergide sergilenmeye hak kazanmıştır.

Almanya’da 3 aylık dil eğitimi sonrasında lise eğitimine ALKEV Özel Fen Lisesinde devam etmiştir. Lise yıllarında okulun matematik takımında olup aynı zamanda fizik olimpiyat takımında yer almıştır. Bu sürede çeşitli projelerle TÜBİTAK ve Selim Demiren gibi proje yarışmalarına katılmış olup yaptığı projeyle dereceye girmeye hak kazanmıştır.

Bunun yanı sıra lise döneminde Sabancı Üniversitesinde ve Kadir Has Üniversitesinde; üniversite yaz okullarına gidip çeşitli dersler üzerine sertifika almıştır. TedX, Jugendfest gibi etkinliklerde gönüllü olarak fotoğrafçılık yapmış olup çeşitli spor dallarında yapılan turnuvalarda derece elde etmiştir. Bir süre bateri eğitimi almış olup halen hobi olarak çalmaya devam etmektedir.

2022 yılında Türk Alman Üniversitesi Hukuk fakültesini kazanmış olup eğitimine devam etmektedir. Aynı zamanda bir firmada yönetim temsilcisi olarak çalışmaktadır.

Derneğe 2022 yılının başlarında normal üye olarak başlayıp 2022 yılının Eylül ayında aktif ekibe katılmıştır.

Dernekte şu anda hem Mali İşlemler direktörü hem İstanbul temsilciliğinde aktif ekip olarak devam etmektedir.

resmin alt tagı

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

     

    İletişim

    Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
    Pendik/ İstanbul

    info@herkesicinhavacilik.com