resmin alt tagı

Elif Dilekçi

Marka Yönetim Direktörü

7 Mayıs 2002 tarihinde Mardin’de doğdu. Küçüklüğümden beri İstanbul’da yaşamaktadır. İlkokul ve ortaokul öğrenimime Esenler Neyyir Turhan Okulu’nda tamamladı. Liseyi Şehremini Anadolu Lisesi’nde okudu. Ortaokul ve lise zamanlarımda okulumun futbol kız takımında yer aldı. Ortaokul dönemlerimde okul tiyatro grubumuzla çeşitli çalışmalar içinde yer aldı.

Yüzme, futbol ve badminton gibi sporlarla ilgilenmeyi sevmektedir. B1 İngilizce seviyesine sahiptir. Bilim, teknoloji ve uzayla ilgili kitap, film ve çeşitli belgeseller izlemeyi sevmektedir.

Şu anda Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümü 2. sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir.

Üniversiteme bağlı olan Maverik Roket Teknolojileri Takımı’nda geçen sene Aerodinamik ve Tasarım Departmanı’nda görev aldı. Bu sene de yine üniversitesine bağlı olan YGT Sabit Kanat İHA Takımı’nda yer almaktadır.

Derneğe 2022 yılının Ekim ayında okuduğum yerin temsilciliği olan Konya iline bağlı aktif üyelik şeklinde başladı.

Şu anda Marka Yönetim Direktörü olarak görevine devam etmektedir.

resmin alt tagı

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

     

    İletişim

    Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
    Pendik/ İstanbul

    info@herkesicinhavacilik.com