resmin alt tagı

Bayram Aydın

Basın ve Tanıtım Direktörü

9 Eylül 2004 tarihinde Rize’de dünyaya geldi. İlk ve ortaokul eğitimini Kirazdağı İlkokulu’nda tamamladı. Liseye ise Ardeşen Şehit Ömer Halisdemir Fen Lisesi’nde devam etti. Lise yıllarında, şiir yazmaya olan ilgisiyle dikkat çekti ve bu dönemde yazdığı şiirlerle il, ilçe düzeyinde ödüller kazandı.

Üniversite eğitimine Kocaeli Üniversitesi’ne devam edip Havacılık Elektrik Elektroniği bölümünde eğitim almaktadır. Öğrenim hayatında havacılığa olan ilgisi ve elektrik elektroniğe duyduğu merak, onu bu alanda başarıya yönlendireceğine inanıyor. Kocaeli Üniversitesi’nde akademik hayatına devam ederken, eğitimine olan tutkusu ve disiplinli çalışma alışkanlığıyla kendini geliştirmektedir.
Boş zamanlarında çeşitli hobilerle uğraşmaktadır. Video oyunları oynamak, futbol oynamak ve masa tenisi onun en keyif aldığı aktiviteler arasında yer almaktadır. Lise yıllarında masa tenisi takımında yer alıp okulunu ilçe birinciliğine taşımasında aktif bir rol üstlenmiştir.

Hala şiirle ilgilenmekte olup zaman zaman duygularını kelimelere dökmekten keyif almaktadır. Kendi şiirlerini yazmak ve okumak, onun için yaratıcı bir ifade biçimi olmuştur. Şiir yazma yeteneğiyle edindiği başarılar, onun sanatsal yönünü ve duyarlılığını ortaya koymaktadır.

Hedefleri doğrultusunda eğitimine devam etmekte ve hayallerine ulaşmak için azimle ilerlemektedir. Havacılık alanındaki bilgi ve becerilerini ilerletmek, sevdiği hobilerle zaman geçirmek ve edebiyatla yakından ilgilenmek onun yaşamında önemli yer tutmaktadır. Gelecekteki başarıları için emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

2022 yılının Kasım ayında Herkes İçin Havacılık Derneğinde Tasarım Direktörlüğü Asistanı olarak çalışmalarına başlamıştır.

Ocak 2023'ten itibaren Basın ve Tanıtım Direktörlüğünde Asistan olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

2023 yılının Mayıs ayında ise Basın ve Tanıtım Direktörü olmuştur ve halihazırda çalışmalarına devam etmektedir.

resmin alt tagı

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

     

    İletişim

    Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
    Pendik/ İstanbul

    info@herkesicinhavacilik.com