resmin alt tagı

Ayşenur Ülkebaş Büyükyavuz

Kalite ve SMS Memuru

30 Ocak 1995 tarihinde Konya’da dünyaya geldi. 4 yaşına kadar Trabzon’da yaşadı.

4 yaşında babasının mesleğinden dolayı Konya’nın Seydişehir ilçesine taşındı.

İlkokul ve ortaokul eğitimlerini Selçuklu İlköğretim Okulu’nda aldı ve bu süreçte okulun tiyatro faaliyetlerine katıldı. 8.sınıfta arkadaşları ile birlikte kurdukları tiyatro topluluğunda birçok oyun yazdı ve tiyatro oynadı.

Lise eğitimini Mahmut Esat Anadolu Lisesi’nde tamamlayarak 2014 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümünü kazandı.

Bir yıl süren hazırlık eğitiminin ardından 2015 yılında bölüme başladı. Üniversite yıllarında birçok kişisel gelişim faaliyetlerine katılarak kendini hem havacılık hem de eğitim alanında geliştirdi. Herkes İçin Havacılık Derneğinin Konya Temsilciliği’ni bu süreçte sıfırdan oluşturarak, okulunda daha önce düzenlenmeyen birçok organizasyona imza attı.

2017-2018 yılında Konya’da toplamda 13 etkinlik gerçekleştirerek 2 sektör buluşmasına imzasını atmıştır.

2018 yılında görevinden terfi alarak Temsilcilik Birimi Başkanı olmuş ve ekibi ile birlikte, 2018-2019 yılı içerisinde 8 Temsilciliği ve 200+ aktif üyeyi koordine ederek 74 etkinliğe imza atmıştır. O yıllarda Herkes İçin Havacılık Derneği’nin havacılığın en büyük ve en aktif STK’sı konumuna erişmesinde büyük rol almıştır.

2017 yılında stajını Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali TGS şirketinde yapmıştır. Stajı boyunca birçok departmanda görev alarak yer hizmetleri noktasında kendini geliştirmiştir.

2 yıl Konya Temsilciliğinin ardından Tanıtım ve Halkla İlişkiler Birimi Başkanlığına terfi almıştır.

2019 yılında Havacılık Yönetimi bölümünden mezun olarak, Haziran 2021 tarihi itibariyle Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın otoritesi olan HEAŞ şirketi Kalite ve SMS Müdürlüğü’nde göreve başlamıştır.

ISO 9001:2015 Kalite İç Denetçi sertifikasına sahip olan Ayşenur ÜLKEBAŞ BÜYÜKYAVUZ, havacılık alanında birçok eğitime ve sertifikaya da sahiptir.

2022-2023 Döneminde İstanbul Gedik Üniversitesi İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programını %100 burslu kazanarak şu an yüksek lisansına devam etmektedir.

Herkes İçin Havacılık Derneği’nde 2023 Ocak ayı itibariyle Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Temmuz 2017- TGS – Dış Hatlar Stajyeri

Haziran 2021- HEAŞ – Kalite ve SMS Memuru

BİREYSEL MOTİVASYON TEKNİKLERİ

93%

LİDERLİK

93%

YER HİZMETLERİ

85%

YOLCU HİZMETLERİ

85%
resmin alt tagı

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

     

    İletişim

    Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
    Pendik/ İstanbul

    info@herkesicinhavacilik.com