Stant Haftası- Kastamonu

140 Views

  • Start : 2019/12/26 09:00
  • End : 2019/12/27 17:00

Stant Haftası Kastamonu’da  Gerçekleşti

Her geçen gün daha da artan üye sayısına sahip olan Herkes İçin Havacılık Derneği’nde, Kastamonu temsilciğinin de açılması ile Kastamonu Üniversitesi  İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde  stant haftası etkinliği gerçekleştirildi. Sadece öğrenciler tarafından değil; okul yöneticileri ve öğretim görevlileri tarafından da büyük ilgi ile karşılandı.

Kastamonu’da ki ilk etkinlik olan stant haftası büyük başarı ile tamamlandı. Standımıza her ziyarete gelene adı üstünde  havacılığın herkes için olduğunu vurgulayarak elimizden geldiğince bilgilerimizi aktardık. Yalnızca havacılık öğrencileri tarafından değil diğer bölüm öğrencileri tarafından da çok hoş karşılandı. Yoğunca geçen standımızda 130 üye sayısına ulaştık. Kastamonu havacılığı çok sevdi bu da bizleri çok motive etti.

Etkinlikler Devam Edecek

Herkes İçin Havacılık Derneği olarak havacılık kültürünü yaymak ve havacılık hakkında insanları bilinçlendirmek için yapacağımız etkinlikler devam edecek.  Etkinliklerden haberdar olmak için bizi takipte kalın.

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3045+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

 

İletişim

Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
Pendik/ İstanbul

0 538 062 81 90

info@herkesicinhavacilik.com