Kızılay Etkinliği- Eskişehir

34 Views

  • Start : 2019/03/16 10:00
  • End : 2019/03/16 17:00

Toplumun duyarlılığını arttırmak için ve kan ihtiyacının giderilmesinde yardımcı olmak için her yıl Kızılay ile işbirliğinde düzenlenmekteyiz. Bu yıl Eskişehir Temsilciliği olarak 16 Mart 2019 Cumartesi günü Kanatlı AVM önünde ve eş zamanlı olarak tüm temsilciliklerimizde gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Sosyal ve sorumluluk adına sürekli gelişen Sivil Toplum Kuruluşu olan HERKES İÇİN HAVACILIK DERNEĞİ olarak Eskişehir ve diğer temsilciliklerde yapılan bu bağış kampanyasında her yaştan pek çok vatandaşımızın ilgisini çekmiş bulunmakta ve Türkiye adına kan ihtiyacını karşıladık.

Aktif Üyelerimizin ve Kızılay ekibinin katkılarıyla gün içerisinde gönüllü kan bağışçılarına ulaşmış bulunmaktayız. ‘’HAYAT KURTARMAK SENİN KANINDA VAR!’’ sloganıyla etkinliğimizi tamamlamış olup, tüm ilgi gösteren halkımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

sdr

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 2850+ üyesi ve 8 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

 

İletişim

Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
Pendik/ İstanbul

0 538 062 81 90

info@herkesicinhavacilik.com