İftar Organizyasyonu- İstanbul

219 Views

 • Start : 2018/05/26 20:00
 • End : 2018/05/26 22:00

Herkes İçin Havacılık Derneği, havacılık sektörünün geleceği öğrencileri, sektör çalışanlarını ve ilgili vatandaşlarımızı 26 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Temsilciliği tarafından Beykoz Sabancı Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen iftar yemeğinde buluşturdu.

Ramazan ayının temsil ettiği birlik, beraberlik ve yardımlaşma kavramlarının ışığında bir araya gelinen bu güzel ortam, havacılık sektörünün yakından takip edilen bireylerinden olan Sayın Kerem Gök (@keremmgokk) ve Sayın Armağan Aslan’ın (@havacilikkulubu.tr) katılımıyla ayrı bir değer kazandı.

Üyelerimiz ve derneğimizin faaliyetlerinden memnuniyetlerini dile getiren katılımcıların kaynaşma fırsatı yakaladığı akşam, düzenlenen çekiliş ile sona erdi. Çekiliş sonucunda Sn.Gök ve Sn.Aslan talihlilere hediyelerini bizzat takdim ettiler.

Etkinlik sonu gerçekleştiren toplu fotoğraf çekimiyle son bulan bu özel gece için tüm konuklarımıza ve etkinliğin yapımında büyük emeği geçen İstanbul Temsilciliği’ne teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

   

  İletişim

  Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
  Pendik/ İstanbul

  0 538 062 81 90

  info@herkesicinhavacilik.com