Flytech 2016

74 Views

  • Start : 2016/10/20 09:00
  • End : 2016/10/23 18:00

Derneğimizin kuruluşundan itibaren katılmış olduğumuz 3. fuar olan Flytech 2016 havacılık alanında düzenlenen birinci geleneksel bir fuar olma özelliği taşımaktadır.

Katılımcı Profili:

Yalnızca havacılık sektörü ile sınırlı kalmayan fuar aynı zamanda; turizm şirketleri, kamu kurum ve kuruluşları, dernekler ve vakıflar gibi birçok katılımcıya da kapılarını açtı.

Sergilenen Ürün Grupları:

Fuarda sergilenen ürün grupları arasında ise çeşitli hava araçları, ekipmanlar, güvenlik hizmetleri gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesi görmek mümkündü.

Bizim Gözümüzden Fuarın İşleyişi

Herkes İçin Havacılık Derneği olarak bize fuarda yer verdikleri için buradan tekrar emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Gerek merak edip siz kimsiniz, ne iş yaparsınız gibi sorularla kapımızı çalanlara ve bizleri desteklediklerini belirtip tebrik edenleri de tekrar teşekkür etmek istiyoruz. İlk olarak gerçekleştirilen bir fuar olmasına rağmen katılımcı profili oldukça yüksekti ve önümüzdeki senelerde tekrarlanması halinde daha iyi bir performans göstereceğini söyleyebiliriz

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 2850+ üyesi ve 8 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

 

İletişim

Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
Pendik/ İstanbul

0 538 062 81 90

info@herkesicinhavacilik.com