2020 Kış Eğitim Kampı

394 Views

 • Start : 2020/01/23 10:00
 • End : 2020/01/26 16:00

“Herkes İçin Havacılık Derneği’’ etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. 

Kalbi havacılık için atan insanlar olarak, havacılık sevgisinin yayılması ve havacılık adına bilinçlendirici etkinlikler düzenlemekteyiz.

Bu çalışmalar kapsamında aktif ekip üyelerimiz için 2020 Kış Kampı düzenledik. 

23 Ocak 2020 saat 18.00’de Tuzla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde başlayan kampımız 26 Ocak 2020 saat 16.00’da son buldu. Kampımızın ilk gününde “Ayşenur ile Geçmişe Bakış” programı adı altında derneğimizin kurucularından Mustafa Yüce, Merve Hilal Ceyhan ve Osman Ülkebaş ile derneğimizin kuruluş aşamalarından günümüze kadar geçen süreci katılımcılarımıza anlattık.

Kampımızın ikinci gününde ise Turkish Technic İK-Mülakat Ekibinin katılımları ile işe alım süreçleri ve mülakat teknikleri hakkında üyelerimizi bilgilendirdik. Ardından 2019 Sezonunu başarılar ile geride bırakan ve “En İyi Temsilcilik” için yarıyıl ödülünü almaya hak kazanan Kocaeli Temsilciliğimize Genel Başkanımız Osman Ülkebaş tarafından plaket takdim edildi.

25 Ocak 2020 saat 09.00’da başlayan ve 12.00’a kadar devam eden Fikir Atölyesi etkinliğimizde üyelerimiz, beyin fırtınası yaparak yeni projeler üretip ekip çalışmalarını gösterdiler. Yeni bir proje bulduklarında hangi aşamalardan geçeceklerine dair çeşitli simülasyonlar ile bu süreçleri öğrenmiş oldular. Ayrıca üyelerimizin buldukları fikirlerden en iyi fikri seçerek 1. olan ekibimizi tebrik ettik ve buldukları fikir üzerinde gerekli adımların atılması için startı verdik. Aynı günün akşamında AirACT Tarife Planlama Müdürü Erdem Çiftçi, Aviation Turkey dergisinden Şebnem Akalın ile Sıtkı Cem Akalın ve Fly Anatolia Uçuş Okulu’ndan Sinan Tarakçı katılımları ile sektör hakkında bilgilendirmeler yaptık. Katılımlarından dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür ederiz.

2019 En’leri kapsamında düzenlemiş olduğumuz anket sonucunda “En İyi Havacılık Dergisi” kategorisinde 1. olan Aviation Turkey dergisine ve “En İyi Yamaç Paraşütü Firması” kategorisinde 1. olan FlyAnatolia’ya ödüllerini bu gecede takdim ettik.

Aynı gecede Herkes İçin Havacılık isimli kitabımızın lansmanını değerli katılımcılarımız ile yaparak tarihe yine imzamızı attık.

Kampımızın son gününde katılımcılarımız ile önce oyunlar oynayıp ardından Turkish Technic Uçak Teknisyeni Ahmet Serhat Dikmen’in katılımları ile üyelerimize teknik bilgi içerikli sunumu gerçekleştirdik.

Herkes İçin Havacılık Derneği olarak havacılık adına yapacağımız etkinlikler devam edecek.

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

   

  İletişim

  Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
  Pendik/ İstanbul

  0 538 062 81 90

  info@herkesicinhavacilik.com