resmin alt tagı

Stant Haftası- Ankara/Atılım Üniversitesi

426 Views

 • Start : 2019/11/07 09:00
 • End : 2019/11/08 18:00

Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Havacılık Fakültesi’nde okuyan öğrencilerin bir araya gelerek kurdukları ‘‘Herkes İçin Havacılık Derneği’’ etkinliklerine devam ediyor. Havacılık sektörünün en büyük sivil toplum kuruluşu olan derneğimiz bu sefer de Ankara’da görüldü.

Ankara’da Bir Hareketlilik Var

8-9 Kasım tarihlerinde Atılım Üniversitesi’nde stant kuran Ankara Temsilciliği döneme hızlı bir giriş yaptı. Standımızda derneğimizin kuruluşu, amacımız, etkinliklerimiz ve sosyal sorumluluk projelerimiz anlatıldı. Çok farklı bölümlerde okumalarına rağmen ortak noktaları gökyüzü olan tüm havacılık aşıkları standımızı ziyaret ederek ailemize katıldı. Genç havacılık severlerin yanı sıra önemli misafirler de ağırladık. Roketsan Şirketi’nin 3 yıl Genel Müdürlüğünü yapmış ve şu anda Atılım Üniversitesi Uçak Gövde-Motor Bakım Bölüm Başkanlığı görevini üstlenen Sayın Dr. Öğr. Üyesi Erk İNGER standımıza gelerek derneğimiz hakkında ayrıntılı bilgi aldı ve etkinliklerimize her zaman destek olabileceğini belirtti.

resmin alt tagı

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

   

  İletişim

  Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
  Pendik/ İstanbul

  info@herkesicinhavacilik.com