resmin alt tagı

Sektör Buluşmaları- Kayseri

414 Views

 • Start : 2019/12/02 10:00
 • End : 2019/12/02 18:00

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havacılık Fakültesi’nde okuyan öğrencilerin bir araya gelerek kurdukları ‘Herkes İçin Havacılık Derneği’ etkinliklerine devam ediyor.

Havacılığa gönül vermiş insanlar olarak, havacılık kültürünün yayılması ve havacılık bilincinin oluşması için çalışmalar yürütmekteyiz.

Sektör Buluşmaları Bugün Gerçekleşti

Bu çalışmayı üniversitede okuyan arkadaşlarımızın havacılık sektörü adına bilinçlenmesi ve kariyer planlamalarında yardımcı olabilmek için gerçekleştirdik. Sektörde ve sektördeki çalışılan departmanlar hakkında bilgiler vererek havacılık sektöründe çalışmak isteyen arkadaşlarımıza tam olarak sektörün nasıl olduğu ve sektörde neler ile karşılaşacaklar gibi konular hakkında ışık tutmayı amaçladık.

Yolun daha başında olmalarına karşın kafalarında onlarca soru işareti olan arkadaşlarımıza havacılık sektörü hakkında merak ettikleri her konuda yardımcı olmaya çalıştık. Bunun için de onlara merak ettikleri konular için soru-cevap bölümümüzde fırsat vererek cevap bulmalarını sağladık.

Etkinlikler Devam Edecek

Herkes İçin Havacılık Derneği olarak havacılık kültürünü yaymak ve havacılık hakkında insanları bilinçlendirmek için yapacağımız etkinlikler devam edecek. Etkinliklerden haberdar olmak için bizi takipte kalın.

 

 

resmin alt tagı

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

   

  İletişim

  Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
  Pendik/ İstanbul

  info@herkesicinhavacilik.com