resmin alt tagı

Liselere Seminer – Konya / Selçuklu Akademi Anadolu Lisesi

61 Views

Herkes İçin Havacılık Derneği olarak Türkiye’nin 7 ilinde, 30 ayrı lise düzeyinde eğitim veren okulda yaklaşık +2000 öğrenciye havacılık seminerleri gerçekleştirdik.

Etkinlik kapsamında Konya Temsilciliğimiz 7 Aralık tarihinde Özel Selçuklu Akademi Anadolu Lisesi’nde öğrenci arkadaşlarımızla buluştu.

Öğrencilere havacılık bölümleri ve genel havacılık hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Havacılığa ilgisi olan öğrencilerin merak ettikleri sorular ekibimiz tarafından cevaplandı.

”Herkes İçin Havacılık, fikrinden yola çıkarak, ulusal ve uluslararası alanda herkese havacılığı sevdirmek ve havacılık kültürünü yaymak.” misyonuyla yürüdüğümüz yolculuğumuzda, 2015 yılından bu yana faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Etkinlik boyunca emeği geçen Herkes İçin Havacılık Derneği kadrosuna ve süreçte katkısı olan tüm görevlilere teşekkürlerimizi iletiyoruz. İlerleyen etkinliklerde tekrar görüşmek dileğiyle.

resmin alt tagı

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

     

    İletişim

    Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
    Pendik/ İstanbul

    info@herkesicinhavacilik.com