Sanal İlkokullara Ziyaret

2020/04/23 13:00

Her yıl düzenli olarak yaptığımız ve küçüklerimize havacılık kültürünü anlatarak sevdirdiğimiz İlkokullara Ziyaret etkinliğimizi, tüm dünyanın etkilendiği Covid-19 sürecinden dolayı sanal yaptık. Youtube kanalımızdan yayınladığımız videomuzu, sosyal medya kanallarımızdan ve erişim gruplarımızdan duyurarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklarla birlikte kutladık. Havacılık tarihinin anlatıldığı videomuz da çocuklar video sonunda uçaklarını bizimle birlikte katlayıp […]

İlkokullara Ziyaret- Eskişehir/Cevat Ünügür İlkokulu

2019/04/25 12:00

Herkes İçin Havacılık Derneği olarak ilkokullarda öğrenim gören kardeşlerimize havacılığı sevdirmek ve en temel şekilde anlatmak üzere ‘İlkokullara Ziyaret’ adı altında etkinliğimizi gerçekleştirdik. 25.04.2019 tarihinde Cevat Ünügür İlkokulu’na ziyarette bulunduk. Öğrencilerle hoş ve güzel vakit geçirip, kendilerini eğlendirmek bizleri çok mutlu etti.

İlkokullara Ziyaret- Eskişehir/75.Yıl Özel İdare İlkokulu

2019/04/25 10:00

Herkes İçin Havacılık Derneği olarak ilkokullarda öğrenim gören kardeşlerimize havacılığı sevdirmek ve en temel şekilde anlatmak üzere ‘İlkokullara Ziyaret’ adı altında etkinliğimizi gerçekleştirdik. 25.04.2019 tarihinde 75.Yıl Özel İdare İlkokulu’na ziyarette bulunduk ve öğrencilerle eğlenceli vakit geçirdik. Müdür Yardımcısı Hakan Albayarak’a ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

İlkokullara Ziyaret- Eskişehir/Cahit Kural İlkokulu

2019/04/22 10:00

Herkes İçin Havacılık Derneği olarak ilkokullarda öğrenim gören kardeşlerimize havacılığı sevdirmek ve en temel şekilde anlatmak üzere ‘İlkokullara Ziyaret’ adı altında etkinliğimizi gerçekleştirdik. 22.04.2019 tarihinde Cahit Kural İlkokulu’na ziyarette bulunduk. Küçük kardeşlerimizin sevinci bizleri çok mutlu etti. Bizi güzel karşıladıkları için teşekkür ederiz.

İlkokullara Ziyaret- Eskişehir/Ülkü İlkokulu

2019/04/17 10:00

Herkes İçin Havacılık Derneği olarak ilkokullarda öğrenim gören kardeşlerimize havacılığı sevdirmek ve en temel şekilde anlatmak üzere ‘İlkokullara Ziyaret’ adı altında etkinliğimizi gerçekleştirdik. 17.04.2019 tarihinde Ülkü İlkokulu’na ziyarette bulunduk. Havacılığı tanıtarak ve eğlenceli bir şekilde kendilerine biraz da olsa bir şeyler öğretmek bizleri çok mutlu etti. Okul müdür yardımcısına ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

İlkokullara Ziyaret- Niğde/Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu

2019/04/15 10:00

Herkes İçin Havacılık Derneği Niğde ekibi, 15 Nisan tarihinde Necip Fazıl Kısakürek İlkokulunu ziyaret ederek eğlenceli seminerler yaptı ve geleceğin havacılarını bilgilendirdi. Eğlenceli ve verimli geçen sunumlar içerisinde; Havacılık tarihinden bahsedildi. Havacılık ile ilgili çizgi filmler izlendi. Kağıttan uçak yapımı gerçekleşti ve eğlenceli oyunlar oynanarak etkinlik sonlandırıldı.

İlkokullara Ziyaret- Erzurum

2019/04/12 11:00

Herkes İçin Havacılık Derneği Erzurum Temsilciliği, İlkokullara Ziyareti Etkinliğini, 29.03.2019 ile 12.04.2019 günleri arasında gerçekleştirdi. 29 Mart ile 12 Nisan tarihleri arasında Erzurum’da bulunan 5 farklı İlkokula giden ekip, gelecek nesil havacılığı öğretmek, sevdirmek ve ileride havacılık alanında meslek edinmelerini benimsetmek amacıyla ziyaretlerde bulundu. Çocuklar ile ‘’Söyleşi’’ tarzında geçen etkinlik, eğlenceli ve samimi bir ortamda […]

İlkokullara Ziyaret- Niğde/Selçuk İlkokulu

2019/04/11 10:00

Herkes İçin Havacılık Derneği Niğde ekibi, 11 Nisan tarihinde Selçuk İlkokulunu ziyaret ederek eğlenceli seminerler yaptı ve geleceğin havacılarını bilgilendirdi. Eğlenceli ve verimli geçen sunumlar içerisinde; Havacılık tarihinden bahsedildi. Havacılık ile ilgili çizgi filmler izlendi. Kağıttan uçak yapımı gerçekleşti ve eğlenceli oyunlar oynanarak etkinlik sonlandırıldı.

İlkokullara Ziyaret- Niğde/Mehmet Emet Aydoğan İlkokulu

2019/04/11 10:00

Herkes İçin Havacılık Derneği Niğde ekibi, 11 Nisan tarihinde Mehmet Emet Aydoğan İlkokulunu ziyaret ederek eğlenceli seminerler yaptı ve geleceğin havacılarını bilgilendirdi. Eğlenceli ve verimli geçen sunumlar içerisinde; Havacılık tarihinden bahsedildi. Havacılık ile ilgili çizgi filmler izlendi. Kağıttan uçak yapımı gerçekleşti ve eğlenceli oyunlar oynanarak etkinlik sonlandırıldı.

İlkokullara Ziyaret- Konya/Atatürk İlkokulu

2019/04/11 10:00

Herkes İçin Havacılık Derneği Konya ekibi, 11 Nisan tarihinde Atatürk İlkokulunu ziyaret ederek eğlenceli seminerler yaptı ve geleceğin havacılarını bilgilendirdi. Eğlenceli ve verimli geçen sunumlar içerisinde; Havacılık tarihinden bahsedildi. Havacılık ile ilgili çizgi filmler izlendi. Kağıttan uçak yapımı gerçekleşti ve eğlenceli oyunlar oynanarak etkinlik sonlandırıldı.    

İlkokullara Ziyaret- Niğde/Cumhuriyet İlkokulu

2019/04/10 10:00

Herkes İçin Havacılık Derneği Niğde ekibi, 10 Nisan tarihinde Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret ederek eğlenceli seminerler yaptı ve geleceğin havacılarını bilgilendirdi. Eğlenceli ve verimli geçen sunumlar içerisinde; Havacılık tarihinden bahsedildi. Havacılık ile ilgili çizgi filmler izlendi. Kağıttan uçak yapımı gerçekleşti ve eğlenceli oyunlar oynanarak etkinlik sonlandırıldı.

İlkokullara Ziyaret- Kocaeli/Balçık İlköğretim Okulu

2019/04/09 10:00

Herkes İçin Havacılık Derneği olarak genç kuşaklara havacılığı sevdirmeye ve tanıtmaya devam ediyoruz. Ülkemizde 7 farklı şehirde liselere ve ilkokullara ziyaretler düzenleyerek, çocukların ve gençlerin hayallerine ortak oluyoruz. Kocaeli Temsilciliği olarak Gebze’de bir köy okulu olan Balçık İlköğretim Okuluna ziyaret gerçekleştirdik. Çocuklara havacılığın geçmişten bugüne gelişimini, Türk Sivil Havacılık Tarihi’ndeki önemli isimleri aktardık. Her bir […]

Herkes İçin Havacılık Derneği, 2015 yılında öğrenciler tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olarak İLK ve TEK olma özelliğiyle havacılık tarihine imzasını bırakmıştır.

Bugün itibariyle ise 3150+ üyesi ve 7 temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmiştir.

Mail Formu

   

  İletişim

  Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport Sitesi A Blok Ofis No:2
  Pendik/ İstanbul

  0 538 062 81 90

  info@herkesicinhavacilik.com