Faaliyetler

Herkes İçin Havacılık Derneği

Sektör Buluşmaları – Kocaeli

- +
Sektör Buluşmaları – Kocaeli

Herkes İçin Havacılık Derneği misyonu gereği ulusal ve uluslararası alanda herkese havacılığı sevdirmek ve havacılık kültürünü yaymaktır. Aynı zamanda da üyelerine kendilerini geliştirme fırsatını vermek ve sorumlu bireyler olmalarını sağlamaktır. Olabildiğince etkinlikte yer alarak adını duyurmaya devam edecektir.

Sektör buluşmaları etkinliği derneğimizin her sene mutlaka yapmayı hedeflediği etkinliklerden biridir ve bütün sene bu etkinlik için özveri ile çalışır. Havacılık sektöründeki birbirinden değerli isimleri kendi temsilciliklerinde ağırlar ve havacılık meraklısı insanları bir araya getirerek sektöre dair bilgi paylaşımı gerçekleştirir.

Kocaeli temsilciliği bu sene MNG Airlines Loadmaster Cafer Gümüşboğa’yı, Türk Havayolları A320 II. Pilotu Elif Gülsüm İnce Poçar’ı, Uçak teknisyeni ve aynı zamanda Herkes İçin Havacılık Derneği genel başkanı Osman Ülkebaş’ı, Havacılık Eğitim Merkezi Dispatcher eğitmeni Zeki Avanoğlu’nu, HEAŞ-Aim memuru İhsan Çelebi’yi, TATCA Hava Trafik Kontrolörleri Mehmet Sarıkabak, Betül Ertem ve Yusuf Erturan Batur’u ağırladı. Konuşmacılarımızın her biri, bu yolda ilerlemek isteyen gençlerimize hem tecrübelerini aktardı hem de onlardan gelen soruları yanıtladı. Birlikte oluşturdukları bilgi akımı sayesinde ise birçok kişide yeni ufuklar açılmasında yardımcı oldu.

Bizi bu günde yalnız bırakmayan sponsorlarımız İngilizce Akademi, Monteair Cafe ve İlkemsu ise hem gün içinde ikramlarımızda yardımcı oldu hem de dil konusunda meraklı gençlere ilk adımı atmaya teşvik etti.

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.