Faaliyetler

Herkes İçin Havacılık Derneği

Sektör Buluşmaları – İstanbul

- +
Sektör Buluşmaları – İstanbul

     Herkes İçin Havacılık Derneği, ülkemiz gençliğini havacılık sektörü ve endüstrisi hakkında bilgilendirme, gelecek planlamalarını yapmaları konusnda destekçileri olma amacıyla başlattığı “Üniversitelere Seminer” etkinliğinin yeni ayağını 17 Aralık 2018 Pazartesi günü Beykent Üniversitesi’nde hayata geçirdi. Üniversite öğrencileri, yönetim ve öğretim görevlileri ile Beykent Sivil Havacılık Klübü’nün katılım sağladığı “Havacılık Hakkında Her Şey” adlı etkinliğe konuk olan derneğimizin sunumu okul bireyleri tarafından ilgiyle takip edildi.

Üniversite öğrencilerinin ihtiyaç duydukları motivasyon kaynaklarını bulmalarının sağlanması ile beraber bilinçli kariyer planlaması yapabilmelerini hedefleyen seminer güzel anlara vesile oldu. Genel dernek tanıtımını takiben havacılık sektöründeki meslek dallarının genel bilgilendirmesi, eğitim ve iş olanakları hakkındaki güncel gelişmeler ve diğer dernek birimlerinin tecrübeleri öğrencilere aktarıldı. Sektörle alakalı merak edilen soruların cevaplanmasının ardından etkinlik, Beykent Üniversitesi Rektörü Sayın Profesör Doktor Mehmet Emin Karahan’ın İstanbul Temsilciliği başkanımız Zeynep Polat’a katılımımıza ithafen hazırlanmış teşekkür plaketinin takdim edilmesiyle son buldu.

Herkes İçin Havacılık Derneği olarak misyon ve vizyonumuzu geliştirerek sürdürme odaklı çıkılmış bu yolda yapılan etkinliklerle, halkımızın ve yurdumuzun gelecekteki temsilcileri olan bugünün gençlerini mümkün olan en üst seviyede motive etme, sektörel bilgilere ulaşımlarını kolaylaştırma, havacılık dünyasındaki hayallerine bir adım daha yakınlaştırma hedeflerini durmaksızın kovalamaya devam edeceğimizi bildirmekten mutluluk duyarız.

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.