Duyurular

Herkes İçin Havacılık Derneği

Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Sonuç Bildirimi

- +
Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Sonuç Bildirimi

Sayın Herkes İçin Havacılık Derneği Üyeleri,

 

26.10.2019 tarihinde yapılan ve Toplantı Yeter Sayısına ulaşılamamak sebebiyle ertelenen Olağanüstü Genel Kurul Toplantımız 02.11.2019 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Toplantılar belirlenen gündem maddeleri sırası ile gerçekleşmiş olup ardından Genel Başkan Seçimi ile devam etmiştir. Halihazırda Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevlerini icra eden Osman ÜLKEBAŞ’a rakip bir aday başvurusu gerçekleşmediğinden kendisi adına güven oylaması yapılmış olup katılan üyelerden 54 oy alarak hem güven oyu alıp hem de görevine devam edeceği kesinleşmiştir.

Bugüne kadar ortaya koyduğu yüksek özveri ve fedakarlıklar ile Herkes İçin Havacılık Derneği’ni hep daha ileriye götüren ve bundan sonra da götürme yönünde büyük bir inançla çalışacağını bildiğimiz Sayın Osman ÜLKEBAŞ’ın yeni başkanlık dönemini kutlar, başarılarının devamını dilerim.

 

Tüzük Değişikliği Bildirimi

02.11.2019 tarihli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına katılan 59 üyenin oy birliği ile aldığı karar neticesinde Tüzük Değişikliği yapılmıştır. Gerçekleşen değişiklikler derneğimizin bağlı bulunduğu mülki idare amirliğince onaylandıktan sonra tüm üyelerimize duyurulacaktır. Katılımlarınız için teşekkür eder, saygılar sunarız

 

 

     Herkes İçin Havacılık Derneği

                                                                                                                              Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı

                                                                                                                                         Divan Kurulu Başkanı

 

           Mustafa Yaşar YÜCE

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.